Exotické masáže

Havajská masáž Lomi Lomi Nui

Hlubokou relaxaci klienta masér dosahuje specifickými technikami, kdy masér používá hlavně lokty a předloktí, což je pro tuto masáž specifické. Střídají se dlouhé rytmické tahy umožňující dosáhnout maximální relaxace, které mají navodit atmosféru pohybů vln na moři, příliv a odliv mořské vody. Při masáži se masírují současně i dvě časti těla. Použitím silnějších tlaků prstů, palci, dlaní a převážně předloktím dosáhneme důkladného promasírování hlubokých tkání zejména v oblasti bederní, okolo páteře a lopatky. Při masáži se používají teplé aromaterapeutických olejů, které mají vliv na vaše tělo i mysl.

  • 60 minut – 500,-Kč
  • 90 minut – 750,-Kč

Kokosové sny

Dopřejte si exotické osvěžení Vašeho těla s příjemnou vůní kokosu. Tato výjimečná terapie Vám dodá nejen tolik potřebnou energii, ale zvětší i Vaši chuť do života. Kokosový olej je známý pro své blahodárné účinky na pokožku i pleť. Vaše pokožka bude sametově jemná, pružná a zdravá. Vaše tělo se uvolní z nervového a svalového vypětí a budete se cítit jako znovuzrozeni.

  • 60 minut – zadní část těla 500,- Kč
  • 90 minut – masáž celého těla 750,- Kč

Bali masáž

Jedná se o celotělovou, hloubkovou masáž, která je unikátní v tom, že v sobě spojuje několik alternativních medicínských postupů: masáž, akupresuru, reflexologii a aromaterapii s užitím esenciálních olejů s okouzlující vůní. Stimuluje krevní oběh, ulevuje od svalové a kloubní bolesti a přináší pocit duševní pohody, klidu a hluboké relaxace. Tato masáž není jednou z nejjemnějších a obvykle je cítit hluboko ve svalech, při masáži se užívá poměrně velkého tlaku, aby bylo možné působit na zatvrdlé tkáně a zatuhlé svaly uložené v hloubce. Dále se užívá dlouhých, jemných tahů a hnětení k uvolnění napětí a zlepšení krevního oběhu ve svalech povrchově uložených.

Cena: (60min) 500,- Kč
(90min) 750,- Kč
(120min) 1000,- Kč

 

 

Comments are closed.