Léčivé masáže

Tyto masáže jsou určené pro prevenci a předcházení nemocem, stejně tak k jejich léčení a harmonizaci. K výběru máte z těchto variant:

Reflexní masáž nohou a diagnostika

Na svých nohách nosíme váhu celého těla po celý den a proto si zaslouží velkou pozornost. Reflexní masáž je vhodná jak pro léčbu různých onemocnění, tak i jako prevence napomáhající odhalení nesprávné funkce orgánů.

90 min. 800.- Kč
120 min. 1000.- Kč

Shiatsu

je japonská masážní technika, která pracuje s akupunkturními dráhami a body známými z tradiční čínské medicíny. Shiatsu terapeut pomocí protahování, tlaku nebo dotyku uvádí do pohybu energii v těchto drahách a tím obnovuje energetickou rovnováhu těla. Práce s energií ovlivňuje nejenom fyzické, ale i emocionální a mentální aspekty ošetřovaného. Shiatsu masáž probíhá na futonu na zemi, masírovaný je oblečený a terapeut používá citlivý tlak prstů a dlaní – japonské slovo shiatsu znamená v překladu „tlak prsty“. Při masáži oblečený a nepoužívají se oleje ani emulze. Dotek přes oblečení (a zpravidla ještě přes tenkou přikrývku) má zcela jinou kvalitu než dotek přímo na kůži při klasické masáži a proniká do větší hloubky. Díky těsnému kontaktu se zemí mají klient i terapeut lepší stabilitu a možnost uvolnění.
doba ošetření –  obvykle 
60 min. 500.- Kč
90 min. 750.- Kč

Comments are closed.