Léčivé masáže

Tyto masáže jsou určené pro prevenci a předcházení nemocem, stejně tak k jejich léčení a harmonizaci. K výběru máte z těchto variant:

Reflexní masáž

Na svých nohách nosíme váhu celého těla po celý den a proto si zaslouží velkou pozornost. Reflexní masáž je vhodná jak pro léčbu různých onemocnění, tak i jako prevence napomáhající odhalení nesprávné funkce orgánů.

Cena: (60min) 600,- Kč

Shiatsu

je japonská masážní technika, která pracuje s akupunkturními dráhami a body známými z tradiční čínské medicíny. Shiatsu terapeut pomocí protahování, tlaku nebo dotyku uvádí do pohybu energii v těchto drahách a tím obnovuje energetickou rovnováhu těla. Práce s energií ovlivňuje nejenom fyzické, ale i emocionální a mentální aspekty ošetřovaného. Shiatsu masáž probíhá na futonu na zemi, masírovaný je oblečený a terapeut používá citlivý tlak prstů a dlaní – japonské slovo shiatsu znamená v překladu „tlak prsty“. Při masáži oblečený a nepoužívají se oleje ani emulze. Dotek přes oblečení (a zpravidla ještě přes tenkou přikrývku) má zcela jinou kvalitu než dotek přímo na kůži při klasické masáži a proniká do větší hloubky. Díky těsnému kontaktu se zemí mají klient i terapeut lepší stabilitu a možnost uvolnění. Tato technika se hodí i pro malé děti, těhotné ženy nebo starší lidi.

doba ošetření –  obvykle  60 – 90 min. – 800,- Kč

FONOFORÉZA

Metoda práce se zvukem za pomocí frekvenčíních léčivých ladiček, které se přikládají na akupunkturní body nebo meridiány. Tyto ladičky pozitivně ovlivňují naše zdraví, rozvibrovávají nejbližší vrstvy aury, čakrový systém a harmonizují hemisféry.

Používáme v kombinaci s masáží Shiatsu

ČÍNSKÁ TLAKOVÁ MASÁŽ

Tato masážní technika pramení z poznatků klasické tradiční čínské medicíny, která je založena na celostním pojetí člověka. Čínskou tlakovou masáží uvolňujeme zablokovanou energii v organizmu. Působením na energetické body a meridiány dochází k harmonizaci a vitalizaci životní energie. Proti potížím současného uspěchaného stylu života se velmi osvědčila tlaková masáž hlavy. Spočívá v aktivaci určitých akupunkturních bodů se současnou masáží obličeje, což odbourává stres a navozuje pocit svěžesti a hlubokého uvolnění.

  (70min)  700,- Kč
(90min)  850,- Kč

KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE

Kraniosakrální terapie je velmi jemná metoda. Respektuje váš vlastní rytmus, pracuje s fyzickým tělem, ale současně její účinek zasahuje i do vaší psychiky. Uvolňuje, relaxuje, srovnává, vylaďuje, odblokovává, napravuje…nechává vaše tělo pracovat tak, jak to umí. Terapeut se vás jen jemně dotýká, aby se naladil na váš rytmus, podpořil jeho harmonické plynutí a pomohl celkovému uvolnění mysli a těla. Provádí se na lůžku v pohodlném, pokud možno volném oblečení. Kraniosakrální rytmus má každý člověk, vzniká díky pulsaci mozkomíšního moku, mezi lebkou a kostí křížovou (lebka -cranium, kost křížová-sacrum). Vzájemným  propojením jednotlivých částí těla s orgány, energetickými centry, emocemi, mentální a duchovní rovinou jsou touto jemnou technikou dotykového a v některých chvílích i bezkontaktního působení na člověka spuštěny podvědomé samoléčící procesy v lidském těle, které napomáhají k obnově a udržení zdraví.

doba ošetření  (1,5-2 hod)

(90min) 800,- Kč

Comments are closed.