Relaxační masáže

Zde Vám nabízíme masáže určené k příjemné relaxaci, za doprovodu orientální, stylové hudby. Přejeme Vám příjemný prožitek.

Indická masáž hlavy

Při masáži dochází k hlubokému uvolnění. Navodí se vědomí propojenosti celého těla. Kůže na hlavě může být také v napětí, což přispívá k bolestem hlavy. Může mít vliv na vypadávaní vlasů. Masáž pomáhá odstranit napětí kůže, napomáhá prokrvení, zlepšuje stav vlasové pokožky.

Cena: (30min) 300,- Kč

Masáž lávovými kameny

Tato masáž dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxu, proto je masáž horkými lávovými kameny tolik žádaná. Kameny svojí mimořádně silnou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.

Cena: (60min) 500,- Kč

Medová masáž

Med obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu a hodí se k léčbě celé řady současných civilizačních chorob. Prostřednictvím medu přijímá organismus nepostradatelné prvky, které mu často chybí a nedají se uměle nahradit. Tyto prvky zlepšují imunitní systém, aktivují ochablé procesy látkové výměny a posilují životní energii.

Cena: (60min) 500,- Kč

Čokoládová masáž

Blahodárný vliv vysvětlují odborníci tím, že kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, zvláště účinné. Za pomoci čisté čokolády, která je produktem kakaových bobů, dodává tělu látky, které jej omlazují. Látky jako polyfenol, dopamin nebo serotonin obohacují náš organizmus a přispívají k naší duševní pohodě.

Cena: (60min) 500,- Kč

Aroma olejová masáž

Aroma masáž se provádí aromatickými esencemi a oleji přírodního původu. Masáž je výborným prostředkem k uvolnění ztuhlých svalů, zlepšení prokrvení, přísunu živin a kyslíku ke tkáním, k rychlejšímu odplavování škodlivých látek ze tkání, odbourání stresu.Dochází k normalizaci napětí kůže, úpravě zvýšeného nebo sníženého svalového napětí, snížení bolestivosti, uvolnění kolem páteřních svalových spasmů a blokád nervů vystupujících z páteře.

Cena: (60min) 500,- Kč

Masáž svíčkou

Masáž svíčkou je ideální pro relaxaci a regeneraci svalů po celodenním shonu a ozdravění pokožky. Působí proti stresu, neklidu, psychické únavě nebo nespavosti. Odstraní z našého těla škodlivé látky, blahodárně zapůsobí na naši emocionální vyrovnanost.

Cena: (60min) 500,- Kč

Přírodní tělový peeling drceným kokosem

Cena:  (30min) 300,- Kč
(60min) 500,- Kč

Comments are closed.