Thajské masáže

Thajské masáže v Ostravě

 

 

Tradiční thajská masáž

Thajská masáž spojuje prvky akupresury a jógy, proto je často využívaná pro léčení bolestí nejen zad a šíje. Masér působí na tlakové body, které uvolňují problematické partie, dokáží uvolnit zatuhlé svalstvo a rozproudit lymfatický systém. Tato masáž se provádí v oblečení a trvá v rozmení 1-2hodin dle přání klienta a k přihlédnutí ke stavu pohybového aparátu.                                                                                                          

(70min) 700,- Kč
(90min) 850,- Kč
(120min)1100,- Kč                                                                                     

Thajská olejová masáž

Tato masáž kombinuje prvky klasické thajské masáže s využitím olejů známých z ajurvédské medicíny. Použité éterické oleje mají aromaterapeutické účinky. Jedná se převážně o relaxační masáž, kdy kromě zad a šíje dochází k příjemné masáži konečků prstů. Olejová masáž uvolňuje organismus, který zbavuje stresu a napětí, odstraňuje bolesti hlavy, kloubů a uvolňuje zatuhnuté svalstvo.

Cena: (60min)   600,-  Kč     (90min)  800,-  Kč        (120min) 1100,- Kč

Královská masáž

Tato masáž je kombinací tradiční thajské masáže s olejovou a bylinnou masáží. Dochází k maximálnímu uvolnění a regeneraci. Jednotlivé masáže jsou aplikovány postupně tak, aby docházelo k optimální harmonizaci celého těla.

Cena:

(60min)  700,-  Kč 
(90min) 1100,- Kč
(120min) 1400,- Kč

Masáž hlavy

Uvolňující masáž hlavy a obličeje spojená s akupresurní technikou v oblasti šíje. Masáž prokrvuje pokožku hlavy a pomáhá k celkové psychické regeneraci. Zanechává pocit hlubokého uvolnění a zároveň zbavuje nervového napětí.

Cena: (30min) 300,- Kč
(60min) 600,- Kč

Masáž chodidel

Thajská masáž, při které se působí na energetické body umístěné na chodidlech. Zde jsou umístěny energetické dráhy většiny důležitých orgánů. Masáž vychází ze starověkých čínských terapií. Působí nejenom relaxačně, ale také posiluje nervovou soustavu, zlepšuje lymfatický systém, působí blahodárně při bolestech hlavy a migrénách.

Cena:  (60min) 600, – Kč

Comments are closed.